Спеціальні потреби

У США чекають наближення до "справжньої квантової революції" протягом 5 років


Квантовий комп'ютер D-Wave 2X
Квантовий комп'ютер D-Wave 2X

Білий дім виділив 75 млн доларів на дослідження у галузі квантової інформації

У вівторок Білий дім оголосив про виділення 75 мільйонів доларів для створення нових інститутів на базі трьох американських університетів з метою стимулювати дослідження у галузі квантової інформації.

Кожен із створених в рамках проекту інститутів отримає по 25 мільйонів доларів. В ініціативі беруть участь Університет Колорадо, Університет Іллінойсу в Урбана-Шампейн і Каліфорнійський університет в Берклі. У Колорадо будуть займатися дослідженнями в області квантових датчиків, в Іллінойсі - квантовими архітектурою і мережами, а у Каліфорнії - квантовими обчисленнями.

Квантові обчислення дозволять проводити операції в мільйони разів швидше, ніж сучасні суперкомп'ютери.

"Майбутнє США залежить від збереження лідерства у найбільш передових галузях завтрашнього дня. Цими трьома квантовими ініціативами адміністрація Трампа голосно заявляє, що США лишатимуться глобальною домівкою для досліджень у сфері квантової інформаційної науки. Інститути, які беруть участь у нашому новому "Виклику квантового стрибка" продовжать довгу історію революційних досліджень США та здійснять критичний прогрес, який матиме тривалі наслідки", - заявив Майкл Краціос (Michael Kratsios), провідний технологічний експерт уряду США.

Також повідомляється, що за словами директора урядового Національного фонду науки США Сетурамана Панчанатана (Sethuraman Panchanathan), уряд очікує що протягом 5 років може бути досягнуто "реального прогресу", який допоможе наблизити нас до справжньої квантової революції”

Дивітья також: У штаті Міннесота відбулось весілля пари, яка 40 років тому… розійшлася

У штаті Міннесота відбулось весілля пари, яка 40 років тому… розійшлася. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:26 0:00

XS
SM
MD
LG