Спеціальні потреби

Майбутнє протиракетної оборони США це лазери на безпілотниках?


Розміщений на безпілотному літальному апараті лазер був би здатен визначати, стежити за і зрештою знищувати ворожу ракету значно дешевше, ніж існуючі системи захисту від балістичних ракет

Міноборони США розглядає використання озброєних лазерами безпілотних літальних апаратів для виконання завдань захисту від ракетних ударів. Про це, за інформацією ізраїльського видання Defense Update, заявив виступаючи перед підкомітетом Сенату з питань стратегічних сил, директор Агенції протиракетної оборони США віце-адмірал Джеймс Сирінґ.

“Розміщений на безпілотному літальному апараті лазер був би здатен визначати, стежити за і, зрештою, знищувати ворожу ракету значно дешевше, ніж існуючі системи захисту від балістичних ракет. Окрім перехоплення, ці безпілотники можуть також підтримувати стеження за ворожими ракетами на різних етапах їх траекторії, виступаючи альтернативою радарам, які зараз розміщуються на військових базах, чи кораблях, паралельно із супутниками стеження", - наводить слова Сирінґа видання.

Сирінґ виступив в Сенаті США ще навесні 2016-го року.

Наприкінці жовтня російські ЗМІ повідомили про успіше випробування гіперзвукового бойового блока для міжконтинентальних балістичних ракет, включно із перспективним комплексом "Сармат". Повідомлялось, що носій здатен розвивати швидкість близько 7 000 км на годину та гарантовано долати систему ПРО США.

Дивіться також: Ось чому ветеран Нацбезу США закликав не демонізувати Путіна

Ось чому ветеран Нацбезу США закликав не демонізувати Путіна. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:21 0:00

Інше за темою

XS
SM
MD
LG