Спеціальні потреби

У Єревані зростає число учасників акції протесту


Вуличні протести в столиці Вірменії проти підвищення цін на електроенергію стали ще більш масовими.

Близько 7 тисяч людей зробили другу спробу провести ходу до резиденції президента після того, як спецназ застосував водомети для розгону демонстрантів.

Кількість спецназівців також збільшилася. Поліцейські в шоломах і з щитами стояли плечем до плеча, щоб не дати демонстрантам пройти далі по центральному проспекту в Єревані. Учасники акції протесту спорудили упоперек дороги барикади з великих сміттєвих баків і встали за ними.

Здавалося, що до кінця дня у вівторок в протистоянні намітився деякий прогрес. Демонстранти погодилися висунути кількох представників для зустрічі з президентом Сержем Сарґсяном. Але після тривалої дискусії вони відмовилися від цього.

Після півночі на проспекті все ще залишалося безліч демонстрантів, головним чином молоді.

Заступник начальника поліції Єревана Валерій Осіпян заявив присутнім, що всі затримані у вівторок демонстранти - близько 240 осіб - були звільнені. Таким чином, одну з вимог демонстрантів було виконано.

Хвилювання, які виявилися самими серйозними для Вірменії за останні роки, викликали тривогу з приводу політичної стабільності в цій економічно слабкій колишній радянській республіці, на території якої знаходиться російська військова база. Сама республіка є членом Євразійського економічного союзу, в якому домінуючу роль відіграє Москва.

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG