Спеціальні потреби

Apple виплатить дивіденди акціонерам і почне викуповувати власні акції


Компанія Apple у понеділок вирішила, що робити з 98 мільярдами доларів, які накопичились на її рахунках. Вперше з 1995-го року Apple виплатити дивіденди своїм акціонерам. Очікується також, що компанія започаткує програму викупу частини власних акцій.

Як повідомляють з штаб квартири Apple у Каліфорнії, компанія виплатить по 2 долари 65 центів за акцію. Загалом акціонери протягом трьох років отримають у вигляді дивідендів 45 мільярдів доларів США. 10 мільярдів доларів із своїх фінансових ресурсів Apple виділить на придбання власних акцій.

Після рішення комп’ютерного гіганта вартість акцій Apple на біржах тут же зросла на 1%. Так вартість однієї акції Apple сягнула цього місяця понад 600 доларів. Загальна вартість самої компанії складає на сьогодні 546 мільярдів доларів.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Відео - найголовніше

Спікер Майк Джонсон представив план допомоги Києву. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:08:03 0:00
XS
SM
MD
LG