Спеціальні потреби

Через "Дельта" варіант США не зніматимуть обмеження на в'їзд


США не будуть зінмати існуюччі обмеження на міжнародні подорожі через застереження щодо "Дельта" варіанту COVID-19 та зротаючою кількості захворювань у США. Про це з посиланням на джерело у Білому домі повідомляє інформаційна агенція Reuters.

У понеділок про це також заявила речниця Білого дому Джен Псакі.

Як повідомляє видання The Hill, минулого місяця адміністрація США сформувала робочу групу із ЄС, Канадою, Великою Британією, Мексикою, щоб обговорити зняття обмежень. Європейські країни послабили обмеження на подорожі зі США для вакцинованих осіб, але Вашингтон поки не знімає обмеження та подорожі з інших країн.

Збереження обмежень з боку США розкритикували деякі оглядачі.

"Відсутні причини для США зберігати заборону на подорожні для підтверджено вакцинованих осіб. Як і у багатьох інших питаннях зараз, найбільша загроза для США зараз це самі США", - твітує американський політолог Ян Бреммер.

"Дельта" варіант вже тут, поширюється і стає домінуючим у нових випадках захворювань. Це безпідставне та жорстоке обмеження на подорожі не стримає його від приходу до країни, а заборонені країни мають такі ж, якщо не кращі, рівні вакцинації ніж США. Дурниця від Байдена", - пише юрист Борис Ривкін.

У статті використано матеріали Reuters, The Hill.

Дивіться також: Лоурайдери: унікальна автомобільна культура притаманна півдню Сполучених Штатів

Відео - найголовніше

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG