Спеціальні потреби

Штам "Дельта" відповідальний за 83% нових випадків зараження на COVID-19 у США


Директорка Центрів з контролю та запобігання захворюванням (CDC) Рошель Валенськи
Директорка Центрів з контролю та запобігання захворюванням (CDC) Рошель Валенськи

Штам "Дельта" відповідальний за 83% нових випадків зараження на COVID-19 у США, заявила на слуханнях у Конгресі директорка Центрів з контролю та запобігання захворюванням (CDC) Рошель Валенськи. Про це повідомляє видання The Hill. Це значне збільшення у порівнянні періодом два тижні тому, коли цей варіант відповідав за половину випадків захворювань.

Згідно з головним інфекціоністом США Ентоні Фаучі, у деяких регіонах цей показник може сягати 90%. Рівні вакцинації по країні дуже відрізняються від регіону до регіону. Як повідомляється, лише близько половини населення, які мають можливість вакцинуватися, зробили щеплення. Офіційні особи описали останню стадію пандемії як «пандемію серед невакцинованих».

На слуханнях у Конгресі Валенськи навела цифри дослідження, яке CDC проводило п’ять місяців, згідно з яким 99,5% смертей від коронавірусу відбулись серед невакцинованого населення. Найвищі темпи заражень нині мають Арканзас, Міссурі, Флорида та Луїзіана. Лише 44% населення у цих штатах мають принаймні один укол вакцини. У порівнянні, у Вермонті та Массачуссетсі, де вакциновано понад 70% мешканців, ситуація із новими зараженнями набагато краща.

Фаучі та Валенськи не підтвердили, чи потрібен буде згодом укол-підсилювач, заявивши, що зараз на цю тему проводяться клінічні дослідження.

У статті використані матеріали видання The Hill.

Читайте також: "Невакциновані особи вважають вакцину більш небезпечною, ніж коронавірус – опитування"

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG