Спеціальні потреби

До перемоги над коронавірусом США належить пройти довгий шлях – Байден


Президент США Джо Байден
Президент США Джо Байден

Президент Джо Байден визнав, що Сполученим Штатам ще належить пройти довгий шлях, щоб перемогти пандемію коронавірусу на тлі зростання захворюваності, викликаного штамом Дельта.

Виступаючи на засіданні кабінету з нагоди шести місяців перебування на посаді, Байден сказав, що його адміністрація приділяє першочергову увагу переконанню тих, хто ще не вакцинувалася, зробити щеплення проти COVID-19.

«Я знаю, що це схоже на постійний підйом у гору, але поступово ми робимо успіхи, - сказав Байден. – Втім, нам ще належить пройти довгий шлях».

Високопосадовці адміністрації Байдена неодноразово зауважували, що зростання кількості захворювань та смертей через COVID-19 відбувається майже виключно серед невакцинованих груп населення. Так, раніше, на слуханнях у Конгресі директорка Центрів з контролю та запобігання захворюванням (CDC) Рошель Валенськи навела цифри дослідження, яке CDC проводило п’ять місяців, згідно з яким 99,5% смертей від коронавірусу відбулись серед невакцинованого населення.

Разом з тим, на під час виступу з нагоди шести місяців президентства Байден зазначив, що смертність від COVID-19 «істотно» знизилася з моменту його вступу на посаду.

Він пояснив це успіхами програми вакцинації, яку проводить його адміністрація.

«Ми повинні залишатися пильними, особливо з огляду на присутність варіанту Дельта. Хоча число нових випадків COVID-19 зростає, майже всі випадки смерті від COVID-19 і госпіталізації пов'язані з нещепленими людьми, - заявив Байден. - Це означає, що найбезпечніше, що можна зробити, - це отримати щеплення».

В матеріалі використані джерела AP та The Hill

Читайте також: "Штам "Дельта" відповідальний за 83% нових випадків зараження на COVID-19 у США​"

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG