Спеціальні потреби

США непокоїть зближення Росії та КНДР


Ведант Пател - заступник речника Держдепу США.
Ведант Пател - заступник речника Держдепу США.

Цього тижня делегація високопоставлених посадовців ЄС, Сполученого Королівства та США відвідають ОАЕ, щоб обговорити ефективне впровадження спільних санкцій. Про це повідомив на заступник речника Держдепу США Ведант Пател.

“Це частина нашої ширшої дипломатичної взаємодії з низкою країн-партнерів, щоб обговорити, як колективно продовжувати притягувати Російську Федерацію до відповідальності за її агресивну війну в Україні”, — наголосив Пател на брифінгу у вівторок, 5 вересня.

Відповідаючи на питання про реакцію США на ймовірний візит лідера Північної Кореї Кім Чен Ина до Росії та військову співпрацю між КНДР та РФ, Пател додав, що Сполучені Штати пильно слідкують за ситуацією і готуються до нових спільних санкцій із союзниками.

“Це незаконна та несправедлива агресивна війна в Україні, і ви бачили, як ми раніше вживали відповідних заходів. І, звісно, ми відповідним чином відкалібруємо нашу відповідь із союзниками та партнерами, і, за потреби, вживемо відповідних заходів”, — сказав заступник речника Держдепу США.

Представник Державного департаменту США зауважив, що запроваджені санкції вже ускладнили доступ РФ до необхідних матеріалів та зброї і саме тому Росія змушена поглиблювати стосунки з Іраном та КНДР.

“Завдяки нашим впровадженим обмеженням та їхнім наслідкам, Росія змушена відчайдушно шукати по всьому світу зброю, яку можна використати у війні в Україні”, — заявив він.

Статтю уточнено.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Форум

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG