Спеціальні потреби

Ахмадінеджад подав прохання про в’їзну візу до США


За повідомленням Державного департаменту, президент Ірану Махмуд Ахмадінеджад подав прохання про в’їзну візу до США для участі в іранській делегації на конференції ООН, присвяченій ядерним питанням, яка відбудеться у Нью-Йорку.

Речник Держдепартаменту Філіп Краулі сказав, що Сполучені Штати зобов’язані, як країна, в якій розташована штаб-квартира ООН, задовольнити прохання іранського президента.

Згідно з планами іранська делегація візьме участь у конференції, яка розглядатиме Договір про нерозповсюдження ядерної зброї, який Іран підписав. Ціломісячна конференція розпочнеться у понеділок. Вона відбувається щоп’ять років з часу втілення договору в життя у 1970 році.

Краулі заявив, що Вашингтон бажає, щоб Ахмадінеджад відігравав конструктивну роль на конференції.

США не мають дипломатичних відносин з Іраном, і звинувачують Тегеран у таємних намаганнях виготовити ядерну зброю. Іран твердить, що його ядерна програма має виключно мирні цілі.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG