Спеціальні потреби

В Афганістані загинуло ще троє військовослужбовців НАТО


У двох окремих атаках в Афганістані загинуло троє військовослужбовців міжнародного контингенту. В оприлюдненій у п’ятницю заяві НАТО говориться, що всі троє солдатів загинули в четвер у результаті вибуху домашнього виробництва пристроїв у південній частині країни. У заяві не подано національності військовослужбовців.

Однак, за повідомленням інформаційного агентства Ассошіейтед Пресс, всі троє були американцями. Враховуючи найновіші жертви, у липні в Афганістані загинуло 63 американців. Це найбільша за один місяць кількість жертв серед американських військовослужбовців.

У четвер американські та афганські офіційні особи повідомили про знайдення тіла другого американського моряка, який пропав тиждень тому у східному районі Афганістану.

Двоє американських моряків пропали безвісти 23 липня після того, як вони відбули до району в провінції Логар, що відомий як опорний пункт повстанців. Тіло першого моряка знайдено в неділю.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG