Спеціальні потреби

В Афганістані молодий нападник-смертник убив 9 людей


В Афганістані молодий нападник-смертник убив 9 людей
В Афганістані молодий нападник-смертник убив 9 людей

Афганські органи влади повідомили, що на велелюдному базарі в північно-західній провінції Фар’яб молодий нападник-смертник убив щонайменше дев’ять людей. Офіційні особи сказали, що атака у п’ятницю була скерована проти лідера місцевої ради Раматолли Туркистані. Він отримав лише поранення, як і щонайменше 30 інших осіб. Поліція каже, що підліток-нападник підійшов до Туркистані і підірвав вибухівку.

З інших подій… альянс НАТО повідомив, що у п’ятницю загинуло троє його військовослужбовців.

Двоє солдатів загинуло на півдні країни, один від вибуху міни, а другий під час атаки екстремістів. Третій солдат загинув у східній провінції Афганістану від вибуху міни.

Поточний рік – найкривавіший для міжнародних сил в Афганістані з часу, коли дев’ять років тому там почалася війна. Лише від першого січня цього року там загинуло понад 615 військовослужбовців НАТО.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG