Спеціальні потреби

Портрет знівеченої афганської жінки виграв першу премію фотоконкурсу


Портрет знівеченої афганської жінки виграв першу премію фотоконкурсу

Портрет афганської жінки з відрізаними вухами та носом отримав першу премію фотоконкурсу World Press Photo. Жінка була знівечена її чоловіком за те, що намагалася піти від нього через знущання його родичів. Фотограф Джоді Бібер зробила цей знімок для журналу «Time».

Фотографія була ілюстрацією до статті про те, що, згідно з запропонованими правилами, аби шукати порятунку в притулках афганські жінки муситимуть отримати дозвіл від спеціальної урядової комісії.

Газета «The New York Times» пише, що якщо ця комісія жінці відмовить, вона буде відправлена до в’язниці або назад до чоловіка та його родини чи до її батьків, що ставить під загрозу її життя. Газета також повідомляє, що нові правила вимагають від жінки проходження медичного екзамену, що в окремих випадках, включає перевірку на цноту.

До того ж нові регуляції, підготовлені Міністерством зі справ жінок, ставлять 14 притулків для жінок, які фінансуються міжнародними організаціями, приватними особами та урядами західних країн, під прямий контроль афганського уряду.

Маніша Надері, директор організації Жінки за жінок Афганістану, що адмініструє три притулки та чотири центри сімейної консультації, каже, що вона не розуміє, чому уряд розглядає прийняття нових правил. Але, припускає вона, це може бути кроком, аби задовольнити Талібан.

Відео - найголовніше

Антитерористична операція у Нагірному Карабасі. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:31 0:00
XS
SM
MD
LG