Спеціальні потреби

В північному районі Афганістану таліби-смертники вбили п’ятьох осіб


Під час нападу на приміщення підрядчика Американського агентства з міжнародного розвитку в північному Афганістані таліби-смертники вбили щонайменше п’ятьох осіб, у тому числі трьох іноземців.

Афганські офіційні особи у місті Кундуз кажуть, що один з нападників висадив в повітря свою машину при в’їзді до будинку, щоб уможливити п’ятьом іншим бойовикам заатакувати офіси установи. Атака сталася в п’ятницю на світанку.

Серед убитих був службовець афганської поліції і афганський вартовий. Троє іноземців, які також загинули, були з Німеччини, Великобританії і Філіппін. Щонайменше 24 людей отримали поранення.

В ході понад п’ятигодинної перестрілки з афганськими силами безпеки загинули всі нападники.

Альянс НАТО осудив атаку і заявив, що його військовослужбовці надали допомогу пораненим.

Відповідальність за атаку взяло на себе угруповання Талібан. Атака сталася в час, коли до Кабула прибуває генерал Дейвид Петреус ,щоб перебрати командування над американськими і НАТОвськими військами в Афганістані.

Новопризначений командир попередив, що в найближчих місяцях в Афганістані збільшиться хвиля насильства.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG