Спеціальні потреби

Порятунок українського книговидавництва в руках самих видавців - 2003-08-27


Щорічний Форум українських книговидавців, який щороку відбувається у Львові, розпочнеться 11 вересня. До участі в ньому вже зголосилися 415 учасників – видавців, книгарень та бібліотек.

11 вересня має розпочатися вже десятий форум видавців. Цього року він відбуватиметься у Львівському палаці мистецтв. За ці роки Форум став цілою подією у житті як українських книговидавців, так і книголюбів. У попередньому Форумі взяли участь понад 40 тисяч людей.

Протягом чотирьох днів експертне журі визначатиме кращі українські книги у різних категоріях – від художньої до електронної книжки. Заплановано й інші заходи – у День дитячої книжки презентуватимуть кращі видання для дітей, в день європейської книги представлять твори зарубіжних авторів, переважно польських. На Форум приїде відома польська письменниця Катаржина Грохоля. У День Свободи презентуватимуть видання Нерви ланцюга, де зібрані 25 есе українських авторів про свободу. Це видання здійснюється за рахунок Форуму.

Організатори Форуму обіцяють, що всі бажаючі зможуть поспілкуватися із авторами, які традиційно приїздять до Львова, так само автори отримають можливість подискутувати із представниками влади.

Як заявила Голосу Америки голова Форуму видавців Олександра Коваль, нині справа порятунку українського видавництва є в руках самих видавців. Пані Коваль вважає, що для того, аби перетворити українську книжку у бізнесовий товар видавці мають підійти до цієї справи як до бізнесу. Вивчити попит, наявний в країні ринок та зробити рекламу для своїх видань.

Частково це завдання виконує і Форум. Там видавці зможуть побачити, які з їх видань краще продаються, а рекламувати будуть ті книги, які журі визнає кращими у своїх номінаціях.

Відео - найголовніше

Луганська філармонія у Львові. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:07:48 0:00
XS
SM
MD
LG