Спеціальні потреби

Адміністрація США реформує систему освіти жорсткими методами


Адміністрація президента Обами фокусує свою увагу на питанні реформи системи освіти США. По усій Америці включно із столицею департаменти освіти перевіряють кваліфікацію вчителів та звільняють тих, учні яких показують погані результати.

Нещодавно одна із шкіл у штаті Род Айленд звільнила усіх своїх вчителів, після того, як учні вчергове показали незадовільні результати на тестах. Один за одним, аж до останнього викладача, Шкільна рада штату називала прізвища вчителів, які у кінці навчального року будуть звільнені із Середньої школи Централ Фолс у Род Айленді. Хоча багато з вчителів вважали, що добре виконували свою роботу, рада школи вирішила повністю провести так звану зачистку школи від старих кадрів і набрати новий склад вчителів.

До такого радикального кроку зараз вдаються у деяких інших школах по всіх Сполучених Штатах, в яких студенти демонструють надзвичайно низькі результати тестувань. Міністр освіти США вважає, що це єдиний правильний вихід з ситуації, яка склалась у системі освіти США.

Такі радикальні заходи щодо вчителів підтримав також президент Обама. На переконання нової адміністрації це єдиний правильний шлях, яким доводиться іти, щоб покращити якість навчання у США. Барак Обама зазначив:

«Коли Шкільна рада не може змінити ситуацію іншим способом, вони голосують за те, щоб звільнити усіх вчителів та працівників. Наші діти вчаться у школі лише раз у житті і ми повинні зробити все можливе, щоб їх освіта була якісною».

Але намагання президента покращити якість освіти у США такими радикальними кроками б’є по популярності Обами. Профспілки вчителів, які підтримували його на президентських виборах, тепер збираються воювати з новою політикою у системі освіти. А поки політики розбираються вчителі Род Айлендської вищої школи найближчі півроку будуть вчити дітей, розуміючи, що у кінці року їм треба терміново шукати нову роботу.

Відео - найголовніше

Нідерланди та Румунія передадуть NASAMS і Patriot Києву.Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:07:10 0:00

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG