Спеціальні потреби

На спустошеній землетрусом Гаїті триває мародерство 


У той час як на Гаїті поширюється мародерство мешканці Порт-о-Пренса залишають спустошену землетрусом столицю у пошуках харчів.

У понеділок американські військовослужбовці патрулювали вулиці Порт-о-Пренса у намаганнях розігнати мародерів, які грабували магазини і будинки забираючи звідти, все що могли. Деякі люди почали втікати із столиці у пошуках харчів і кращого житла у сільських місцевостях країни.

Минув майже тиждень з часу коли Гаїті вразив нищівний землетрус, силою у сім балів за шкалою Ріхтера. За приблизними підрахунками внаслідок стихії загинуло до двохсот тисяч людей. Затримки у постачі допомоги постраждалим викликають неспокій в країні.

Вуличні затори, бюрократичне замішання і побоювання щодо атак на автоколони з допомогою, як також колапс місцевої влади, ускладнює доставки допомоги жертвам землетрусу.

У понеділок кількасот людей зібралося біля посольств США та Канади з надією на отримання віз, аби виїхати з Гаїті. Інші намагаються автобусами залишити столицю.

Втім, сьогодні Рада безпеки ООН голосуватиме в справі надіслання на Гаїті додаткових трьох з половиною тисяч військових та поліцейських для підсилення миротворчих заходів.

Відео - найголовніше

Вибори у США: Що таке Супервівторок? Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:01:43 0:00
XS
SM
MD
LG