Спеціальні потреби

Небувалі морози завдають збитків фермерам на Флориді

Значна територія Сполучених Штатів продовжує потерпати від рекордних морозів. Холод дістався до таких завжди теплих штатів як Флорида, де під загрозою опинився врожай апельсинів. У сонячній Флориді у цю пору року температура повітря, як правило, тримається у межах 20-25 градусів за Цельсієм, тож плюс два тут вважається неймовірним холодом.

Цьогорічні морози – не лише несподіванка, але й великі збитки. Фермери, які вирощують цитрусові на Флориді і постачають 40% помаранчевого соку на світовий ринок, втратили мільйони доларів. Плоди цілодобово сприскують водою, оскільки тонкий шар криги може захистити їх від снігу та сильного морозу. Однак не весь урожай вдається врятувати.

Потерпає від холодної погоди і індустрія туризму. На узбережжі Флориди мало хто орендує обладнання для відпочинку на пляжі. Не пощастило й тисячам пасажирів, авіарейси яких скасували через снігопади. У неділю, через відсутність електроенергії, не працював аеропорт у Клівленді.

Сильні морози і заметілі призвели до кількох летальних випадків. У штаті Вермонт 50-ти річний чоловік зі своєю донькою та внучкою потонули, катаючись на снігомобілі на поверхні озера. А в Атланті загинуло двоє із трьох підлітків, які провались крізь кригу на водоймі.

Інше за темою

XS
SM
MD
LG