Спеціальні потреби

Мілібанд: Стабільність Афганістану залежить від Пакистану


Міністр закордонних справ Великобританії заявив, що Пакистан відіграє важливу роль в зусиллях з метою стабілізувати розтерзаний війною Афганістан. Британський міністр мав зустріч зі своїм пакистанським колегою Шахом Махмудом Куреші під час відвідин Ісламабада в суботу.

Після зустрічі Мілібанд сказав репортерам, що стабільність в Афганістані залежить в дечому від стабільності в Пакистані.

Міністр закордонних справ Куреші сказав, що Пакистан планує взяти участь у міжнародній конференції з питань Афганістану, господарем якої буде Великобританія, що відбудеться наприкінці цього місяця в Лондоні. Мілібанд також розмовляв на тему цієї конференції з прем’єр-міністром Пакистану Юсуфом Реза Гілані.

Президент Афганістану Гамід Карзай заявив, що він планує просити країни-учаснці конференції, щоб вони припинили арешти афганців і скоротили кількість жертв серед цивільного населення.

Він також сказав, що йому не потрібне схвалення з боку міжнародної громади після закликів з боку західних країн, щоб він придушив корупцію.

В інтерв’ю телевізійній станції аль-Джазіра Карзай захищав свою політику, кажучи, що Афганістан є «добрим зразком» демократії.

XS
SM
MD
LG