Спеціальні потреби

Тайґер Вудс – кінець блискучої кар`єри?

Один з найбільш відомих спортсменів світу – зірка гольфу Тайґер Вудс заявив про свій відхід від спорту. Після двох тижнів активних обговорень пресою його особистого життя Тайґер таки зізнався, що зраджував дружині і йде з великого спорту щоби більше часу приділити сім’ї і налагодити стосунки з дружиною.

Заява кращого у світі гравця у гольф шокувала багатьох. Про свій відхід зі спорту на невизначений час він оголосив на своїй Інтернет-сторінці, додавши, що завдав багато кривди родині, а зокрема дружині й дітям, і хоче спробувати зробити усе можливе, щоби відновити стосунки, стати кращим чоловіком, батьком і просто людиною.Втім, спорт, твердить Вудс, він залишає не на завжди, а на невизначений час.

Вже через кілька годин після публікації заяв відомий у США провайдер мобільного зв’язку, компанія AT&T, оголосила про те, що переглядає досягнуті раніше домовленості зі спортсменом, який часто фігурував у рекламній продукції компанії і в одному лише у 2008 році заробив більше ста мільйонів доларів. Інший спонсор – компанія Gilette також заявила, що обмежить появу спортсмена у своїй рекламній кампанії.

Для Тайґера Вудса, який у професійному гольфі вже 13 років, це падіння з вершини слави виявилося дуже швидким. Адже ще місяць тому один з найбагатших і найпопулярніших людей планети посідав перше місце в своєму виді спорту. Деякі аналітики, серед них Джон Дейлі, вже тепер говорять, що через це рішення Тайґера популярність гольфу впаде.

«Він потрібен гольфу, він потрібен глядачам. Економіка зараз жахлива, ми всі разом намагаємося знайти спонсорів для наших чемпіонатів. І без Тайгера Вуда це буде важче, набагато важче зробити».

Як би там не було, а однин з найвідоміших гравців у гольф залишає спорт, щоби впоратися з одним із найбільших викликів його життя.

Інше за темою

Відео - найголовніше

Вибори у США: Що таке Супервівторок? Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:01:43 0:00
XS
SM
MD
LG