Спеціальні потреби

Держсекретар Клінтон засудила теракт у Пакистані


Перебуваючи з візитом в Ісламабаді, держсекретар США Гілларі Клінтон засудила теракт у Пешаварі, в результаті якого загинуло не менше ста людей і понад двісті отримали поранення. У виступі перед репортерами глава американського зовнішньо-політичного відомства сказала, що США стоять пліч-о-пліч з Пакистаном у боротьбі із «завзятими і брутальними» екстремістськими угрупованнями.

Держсекретар заявила, що вона прибула до Пакистану для закладення нового початку у двосторонніх відносинах. За її словами, адміністрація президента Барака Обами наморений розширити політику відносин поза сферу антитерористичних заходів на підтримку розвитку економіки й енергетики, демократичних інститутів і освіти в Пакистані.

В ході триденних відвідин Гілларі Клінтон планує зустрітися з пакистанськими лідерами і журналістами та провести розмови з громадськими лідерами в Лахорі.

Це - перший візит Клінтон до Пакистану на посаді державного секретаря США. Він має на меті покращити імідж США в країні, де останнім часом збільшуються анти-американські настрої.

Конгрес США нещодавно схвалив сім з половиною мільярдів доларів на допомогу для розвитку громадянських інститутів у Пакистані. Проте деякі пакистанські політичні угруповання піддали критиці інітіативу, вважаючи передумови надання допомоги порушенням суверенітету країни.

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG