Спеціальні потреби

Представники Індії, Китаю і Росії обмірковують глобальні питання


Індія, Китай і Росія зобов’язалися докладати спільних зусиль для запевнення глобального миру і стабільності. Заяву в цій справі зроблено на нарадах міністрів закордонних країн цих країн в індійському місті Бангалор.

Міністри закордонних справ Росії, Індії і Китаю заявили, що вони закріплюють спільний підхід до глобальних питань, таких як фінансова криза, кліматичні зміни і безпека.

У спільній заяві вони сказали, що темп розвитку в їх країнах поліпшився, незважаючи на фінансову кризу. Кожна з цих країн має велику економіку. Разом вони складають 20 відсотків суходолу планети і представляють близько 40 відсотків усього населення світу.

Міністри заявили, що їхні країни – які є серед найбільших забруднювачів навколишнього середовища – серйозно ставляться до загрози глобального потепління. Вони додали, що зроблять усе для досягнення успіху на конференції ООН з питань клімату, яка у грудні відбудеться в Копенгагені.

Китайський та індійський міністри закордонних справ провели окрему зустріч з метою врегулювання проблем, які виникли між обома країнами. Індійський дипломат заявив, що він задоволений розмовами, які, за його словами, допомогли будувати «довір’я і взаєморозуміння» між Китаєм та Індією.

Пекін запротестував з приводу планів індійського штату Аруначал-Прадеш запросити до себе духовного лідера Тибету Далай-ламу. Китай висуває територіальні претензії до чималої частини того штату, який розташований у центрі прикордонної суперечки між обома країнами.

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG