Спеціальні потреби

G-20 стане головним економічним форумом?


Білий дім сказав, що Велика двадцятка, до складу якої входять провідні у світі економічні потуги, як також країни, що розвиваються, стане головним у світі економічним форумом.

У виданій у четвер Білим домом заяві зазначається, що світові лідери на своєму саміті в американському місті Піттсбург домовилися надати Великій двадцятці роль головного форуму глобального економічного співробітництва.

До цих пір, Велика вісімка промислово-розвинених країн вважалася провідною у світі економічною групою. Проте, у заяві Білого дому зазначається, що значні зміни останнім часом у світовій економіці не завжди віддзеркалювалися у нинішній глобальній економічній структурі.

За словами Білого дому рішення замінити Групу 8-ми відкриє дорогу до співробітництва з всіма країнами, участь яких необхідна для визначення курсу збаланосованої і сильної глобальної економіки.

Тим часом, у четвер у Піттсбургу відбулися сутички між силами безпеки та демонстрантами. Загони поліції спеціального призначення розганяли газом учасників протестів, які зібралися в кілометрі від місця, де проходить економічний саміт.

XS
SM
MD
LG