Спеціальні потреби

Ющенко зустрівся з американськими конгресменами


Президент України Віктор Ющенко зустрівся у п’ятницю із делегацією Конгресу Сполучених Штатів, яку очолює лідер республіканської меншості в Палаті представників Джон Бейнер. До складу делегації також конгресмени Ден Борен, Джо Боннер, Дейв Кемп, Том Летем, Ґреґ Волден.

Під час зустрічі президент Ющенко висловив задоволення тим, як розвиваються стосунки між Україною і Сполученими Шататами:

«Для нас дуже важливо, щоб українська політика, в основі якої лежить демократизація всіх політчних процесів України, знаходила якомога більшу внутрішню і зовнішню підтримку. У цьому ми бачимо велику і міцну підтримку американського уряду. І попереднього і нинішнього. Для нас є знаковими наші відносини зі США. На наш погляд, ці взаємини розвиваються досить динамічно».

Віктор Ющенко також висловив переконання, що у Києві і Вашингтоні мають ясні пріоритети розвитку двосторонніх відносин – в основі яких Хартія стратегічного партнерства та План дій Україна – США.

У свою чергу керівник американської делегації Джон Бейнер підкреслив дружній характер візиту конгресменів до України:

«Ми дуже зацікавлені в тому, щоб краще зрозуміти стан демократії в Україні та перспективи її подальшого розвитку».

Під час зустрічі піднімалася низка пріоритетних питань порядку денного українсько-американського стратегічного партнерства – зокрема посилення енергетичної безпеки України, реалізацію євроатлантичного курсу України, а також заходи з подолання фінансово-економічної кризи та співпраця України з Міжнародним валютним фондом.

Відео - найголовніше

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG