Спеціальні потреби

У спеку – морозиво для жителів зоопарку

Техаське місто Г’юстон, як і весь штат, цього літа переживає надзвичайну спеку. Якщо люди можуть сховатися у кондиціонованих приміщеннях - то тваринам, а особливо пухнастим братам меншим, особливо спекотно. Працівники г`юстонського зоопарку допомагають своїм підлеглим переживати спеку.

Жінка кидає мавпі Чейні сік, а та його вправно ловить. Похваливши мавпу за спритність, жінка співчутливо каже: «Уявіть собі як нелегко сидіти у спеку в понад сорок градусів у такому от хутрі». Відтак вона розводить руками і додає: «Це все, у мене більше немає».

Три заморожені соки раз на три дні - це ліміт для мавпи Чейні.

Працівниця зоопарку Кейті Кіс відповідає за приготування замороженого соку для мешканців зоопарку. «Ось ці дамо ведмедям завтра, я їх приготувала сьогодні вранці», - пояснює вона. «А ось це - ми даємо слонам. Вони правда все плющать ногами», - додає Кейті Кіс.

У нинішні надзвичайно спекотні дні працівники зоопарку роблять усе можливе, аби допомогти тваринам.


Кевін Гадж відповідає за хижаків, а це нелегка робота у таку спеку. «Ведмеді люблять заморожені фрукти, овочі, спортивну воду. Леви та тигри люблять заморожену воду з кістками та кров’ю», - розповідає він.

Спекотно не лише мешканцям, але і гостям зоопарку. Однак їм замороженого соку не дають. Джонатан Леймі, який відвідує зоопарк, жартома каже, що давати заморожений сік повинні давати і людям.

Інше за темою

Відео - найголовніше

Чотири уроки війни. Думки західних аналітиків. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:06:20 0:00
XS
SM
MD
LG