Спеціальні потреби

Лондон не залишить бойову місію в Афганістані


Міністр закордонних справ Великобританії Дейвид Мілібенд заявив, що його країна намірена продовжувати свою участь у військових операціях в Афганістані, незважаючи на збільшення кількості жертв і скептицизм з боку британського народу щодо можливості успіху. Мілібенд обговорював ситуацію в Афганістані та інші пов’язані питання з державним секретарем США Гілларі Клінтон у середу у Вашингтоні.

Мілібенд сказав, що афганський конфлікт перебуває у «важкій фазі», однак підкреслив що Великобританія намірена, у співпраці із Сполученими Штатами, подолати труднощі, що стоять на шляху до історичних виборів, які заплановані в Афганістані на 20-те серпня.

Зустріч Мілібенда з Клінтон відбулася на фоні інтенсивних боїв західних сил з талібами в Афганістані, в результаті яких загинуло чимало британських солдатів. Майже двісті від початку місії, з них – понад двадцять цього місяця. Крім цього, результати опитувань громадської думки у Великобританії вказують на те, що більшість британців прагне повернення своїх солдатів додому.

Проте, британський міністр заявив, що продовження місії в національних інтересах Великобританії, беручи до уваги минулі зв’язки Афганістану з тероризмом.

Державний секретар США Гілларі Клінтон віддала належне британським солдатам в Афганістані за їхню мужність і висловила глибокий жаль із приводу загибелі військовослужбовців на полі бою.

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG