Спеціальні потреби

Американське телебачення переходить на цифрову систему


Сьогодні американське телебачення переходить на довгоочікувану цифрову систему. До завтрашнього дня всі телевізійні станції у Сполучених Штатах припинять свої аналогові передачі, які існували понад півстоліття.

Ця зміна стосується лише безкоштовних ефірних передач, що означає, що більшість американців, які вже користуються кабельним або супутниковим телебаченням, не мусять нічого міняти.

Проте, за підрахунками дослідників, приблизно три мільйони сімей не готові на цю зміну. В основному це стосується старших віком осіб, тих, що не розмовляють англійською мовою і жителів сільських районів.

Уряд вдався до чималих зусиль у підготовці до цієї зміни, включно з пропозицією спеціальних купонів на суму 40 доларів для придбання конвертора, що необхідний для одержання цифрових сигналів, якщо хтось хоче користуватися своїм старим телевізором.

Телекомунікаційні компанії заплатили 20 мільярдів доларів за право користуватися старими аналоговими радіохвилями для обслуговування мобільних телефонів, а також комунікаційної мережі на випадок надзвичайних ситуацій.

XS
SM
MD
LG