Спеціальні потреби

Рада подолала вето на заборону грального бізнесу


Зали ігрових автоматів на замку. Верховна Рада тріумфально подолала президентське вето на Закон про заборону грального бізнесу в Україні. Рішення зібрало рекордну кількість – 390 голосів народних депутатів.

Законотворці не побажали дослухатись до аргументів президентської сторони про те, що суцільна заборона призведе лише до суцільної тінізації. Доводи глави держави парламентарі витлумачили як намагання пролобіювати інтереси грального бізнесу.

У захисті інтересів мафії звинуватила Віктора Ющенка Юлія Тимошенко. Прем`єр-міністр привітала подолання президентського вето, яке назвала «корумпованим». «Вся гральна мафія знайшла аргументи для президента, щоб він наклав вето», - стверджує Тимошенко в заяві, яка з`явилась у четвер на офіційному сайті Кабінету Міністрів.

Прем`єрка також прирівняла гральний бізнес до розповсюдження наркотиків:

«Дехто говорить, що це бізнес, і що хтось втратив доходи, прибутки і роботу. Якщо так говорять, то і розповсюдження наркотиків – це бізнес, який дає прибутки і дає роботу. Я сприймаю однаково наркобізнес і гральний бізнес», -- сказала Тимошенко.

Коментуючи сьогоднішнє рішення Ради, очільниця уряду підсумувала, що сьогодні на гральному бізнесі в Україні поставлено крапку, і багатозначно додала:

«І так буде завжди. Коли я буду ставити за мету щось, я буду її досягати. Можливо, не відразу, можливо, з великими перешкодами, але обов’язково буду досягати результату», – наголосила Тимошенко, слова якої цитує прес-служба Кабміну.

Нагадаємо, 15 травня Верховна Рада України ухвалила Закон «Про заборону грального бізнесу в Україні».

4 червня Президент України Віктор Ющенко ветував цей закон, пославшись на те, що він порушує низку положень Конституції.

Після цього Кабінет міністрів звернувся до Верховної Ради з проханням подолати президентське вето.

Нагадаємо також, що з радикальною пропозицією повністю заборонити гральні заклади у населених пунктах України уряд Тимошенко виступив після трагедії 7 травня в Дніпропетровську. Тоді від пожежі у залі ігрових автоматів загинуло 9 людей.

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG