Спеціальні потреби

Президент Барак Обама прибув на Близький Схід


Президент США Барак Обама прибув до Саудівської Аравії. В ході своїх відвідин Близького Сходу він має намір виступити із зверненням до мусульман у всьому світі.

Сьогодні президент прибув до столиці Саудівського королівства Ер-Ріяду, де матиме розмови з королем Абдуллою, які зосереджуватимуться на темах ізраїльсько-палестинського конфлікту, ролі Ірану на Близькому Сході, а також дедалі вищих цін на нафту.

Завтра президент відбуде до Єгипту, де виступить з довгоочікуваною промовою до мусульманської громади. Він також порушить питання близькосхідного мирного процесу, релігійного екстремізму і насильства.

Представник Білого дому Роберт Ґіббс заявив у вівторок, що мета покращення відносини між Сполученими Штатами і мусульманами є частиною довгого процесу і що промова президента не пропонуватиме швидкої розв’язки.

З Єгипту Обама відбуде до Німеччини, де матиме розмови з канцлером Анґелою Меркель і відвідає колишній нацистський концентраційний табір в Бухенвальді.

Він також візьме участь у відзначенні 65-ої річниці висадки союзницьких військ у Нормандії під час Другої світової війни.

XS
SM
MD
LG