Спеціальні потреби

Кім Чен Ір  матиме наступника


Північно-корейський лідер обирає свого наступника в умовах посилення міжнародної конфронтації. Це вірогідно з’ясовує деякі недавні демарші Пхеньяну. Зокрема, випробування Пхеньяном ракет середньої дальності, в додаток до повідомлень про запуск наступного місяця ракети великої дальності.

Південнокорейська національна розвідувальна служба повідомила уряд Сеулу про можливість довгоочікуваних змін у керівництві Північної Кореї. Це завершить добу президента Кім Чен Іра, який править країною від 1980 року.

Аналітики розвідувальної служби кажуть, що північно-корейський лідер обрав, вірогідно, своїм наступником молодшого сина Кім Чен Уна. Про цю людину мало що відомо. Йому десь 26-27 років. Він є сином Кім Чен Іра від третьої дружини Ко Йон Хі. Навчався зокрема у приватному пансіоні в Швейцарії. У пресових повідомленнях цитуються слова шкільних друзів про захоплення Кім Чен Уна баскетболом та американським спортсменом-зіркою Майклом Джорданом.

Південнокорейський аналітик з питань міжнародної розвідки Лі Санґ Гюн, при Седжонському університеті, переконаний - як і інші аналітики - що ядерні випробування Північної Кореї пов’язані з планами президента Кім Чін Іра проголосити незабаром свого наступника.

Північна Корея, будучи ядерною державою, каже він, може домагатись від Сполучених Штатів більшої компенсації на переговорах про роззброєння. Це, з його погляду, сприятиме стабільнішій передачі влади у Пхеньяні.

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG