Спеціальні потреби

У Флоридi студенти поєднують приємне з корисним


Пляжі – одне із найпопулярніших місць відпочинку американських студентів на час весняних канікул. Та дедалі більше студентів віддають перевагу волонтерській роботі. У різних куточках Сполучених Штатів вони очищають національні парки, навчають дітей іммігрантів і допомагають безпритульним. Поєднати приємне з корисним студентам вдається у «сонячному штаті» Флорида.

Лео Анзаґіра вчиться у Дартмутському коледжі на інженера. Разом з іншими студентами він допомагає споруджувати будинки у Маямі. Лео – один з чотирнадцяти тисяч студентів, які протягом весняних канікул зводять будинки для благодійної організації «Габітат для людства». Досвід, отриманий на будівництві, він вважає неоціненним. Студент Еванс Еймо, який також працює на будівництві, зізнається, що лише кілька його друзів зважились на фізичну працю під час канікул. Досі Еванс встиг побувати на пляжі лише один раз.

У національному парку Еверґлейдс неподалік від Маямі група студентів з університету штату Вісконсин бореться з рослинами-хижаками. Волонтери виполюють бразильське перцеве дерево, яке заполонило територію парку і перешкоджає росту інших різновидів. Боротьба зі шкідниками не дається легко: подряпини на руках, укуси комарів, сонячні опіки ще довго нагадуватимуть волонтерам про їхні нетрадиційні канікули. Однак Сара Зіперл каже, що залишилася задоволеною своїми канікулами:

«Це також можливість зробити щось корисне, що справді варте вашого часу. З’являється відчуття, що ти зробив щось хороше, замість того, щоб просто лежати на пляжі, чи відпочивати на курорті».

Деякі студенти додадуть цей волонтерський досвід до свого резюме, інші – просто хочуть зробити щось добре для громади. За свою роботу волонтери отримують можливість безкоштовно подорожувати, зустріти нових друзів та набути цікавий досвід.


.

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG