Спеціальні потреби

Власник аптеки в Алабамі по-своєму стимулює економіку

У той час, коли багато американців розмірковують над тим, як державний план стимулювання економіки безпосередньо вплине на їхнє життя, власник однієї аптеки у штаті Алабама вирішив не чекати на урядову допомогу. Нещодавно Денні Котрел видав своїм працівникам премії на суму 16 тисяч доларів, щоправда рідкісними дводоларовими банкнотами.

Лона Джексон сім років працює в аптеці містечка Бютон, штат Алабама. Коли її та інших співробітників директор аптеки викликав на нараду, всі злякалися - що він оголосить про скорочення персоналу.

«Ми не знали чого очікувати. Зараз багато підприємств скорочують своїх працівників, і ми думали, що будемо одними із них».

Втім власник аптеки Денні Котрелл мав цілком інший план. Він... роздав колективу премії! На загальну суму 16 тисяч доларів. Штатні працівники отримали по сімсот доларів, ті, які працюють неповний день – по триста. Щоправда всі премії було видано дводоларовими банкнотами.

Лона Джексон продовжує: «Ми сиділи з відкритими ротами і плакали, тому що це було такою несподіванкою. Потім він сказав нам витратити 15% грошей на доброчинність, а решта потратити у місцевих магазинах».

Підприємець Кенді Смит: «Коли ми даємо людям дводоларові купюри ми кажемо: «Будь ласка потратьте їх у місцевих магазинах, підтримайте сімейні бізнеси. А якщо ви отримали таку дводоларову банкноту, також потратьте її, і попросіть інших зробити те ж саме».

Ця історія, неабияк зворушила працівників аптеки, а її власнику принесла лист подяки від конгресмена від штату Алабама – Джо Боннера.

Власник аптеки Денні Котрелл: «Ви ніколи не знаєте як це обернеться для бізнесу. Треба трохи зачекати, перш ніж побачите результат. Але я думаю, що мої працівники значно щасливіші. І чекають нової наради у квітні».

І хоча наступного місяця Котрелл не зможе знову видати премію, він радий, що його добрий вчинок вплинув на настрій мешканців цілого міста.
Тим часом Лона вже знає як витратить решту своєї премії.

Аптекар Лона Джексон: «Я хочу поміняти шини у своєму автомобілі, щоб знову їздити на роботу».

Купивши нові шини в місцевого диллера, вона допоможе місцевій економіці, а відтак і мешканцям Бютона пережити складні часи.

Інше за темою

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG