Спеціальні потреби

За січень у США втратили роботу майже 600 тисяч людей


Ситуація в американській економіці продовжує погіршуватися. Згідно із щойно оприлюдненим звітом Міністерства праці у січні американська економіка втратила майже 600 тисяч робочих місць. Безробіття складає 7,6%. На сьогодні офіційно безробітними вважають 11,6 мільйона американців.

Президент США Барак Обама назвав нові дані надзвичайно загрозливими. Він вкотре закликав Сенат країни ухвалити його план стимулювання економіки і назвав зволікання з ухваленням закону неприйнятним та безвідповідальним у час коли мільйони американців втрачають роботу. Обама визнав, що план не є ідеальним, але сприятиме створенню нових робочих місць.

У самому Сенаті тривають запеклі дебати щодо пакету стимулювання економіки. Республіканці виступають проти його прийняття, називаючи його помилкою у трильйон доларів. Вони вважають, що в цьому пакеті не передбачено суттєвого зменшення податків для пересічних американців. Але навіть якщо план не отримає підтримки республіканців, демократи мають шанс провести його через Конгрес самостійно.

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG