Спеціальні потреби

Обама обговорює з Конгресом стан економіки США


Новообраний президент США Барак Обама сьогодні зустрічається з лідерами Конгресу для опрацювання величезного пакету економічної допомоги з метою стимуляції перебуваючої в рецесії економіки країни.

Обама заявляє, що проситиме у Конгресу асигнувати гроші на поліпшення доріг, мостів, масового транспорту і шкіл. За його словами, ця програма може створити додаткових три мільйони робочих місць.

Його план також закликає до скорочення податків для працівників і бізнесів. Цей захід може допомогти одержати підтримку плану з боку опозиційних республіканців.

Загальна вартість стабілізаційного пакету—близько 750 мільярдів доларів. Лідер республіканської меншості в Сенаті Мітч Макконнелл висловив сподівання, що обговорення пакету буде двопартійним процесом. А лідер демократичної більшості в Палаті представників, Стені Гоєр, заявив, що план стимуляції економіки США, напевно, не буде готовий до офіційного вступу Обами на посаду двадцятого січня, однак він може бути завершений на початку, або в середині лютого.

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG