Спеціальні потреби

У США збільшилась кількість випадків крадіжок у магазинах


Цьогорічний святковий сезон приніс роздрібним торговцям глибоке розчарування. А це свідчить про те, що вся система роздрібної торгівлі переживає великі зміни. Експерти прогнозують, що 160 тисяч магазинів вийдуть із бізнесу цього року і понад 200 тисяч закриються у наступному. Те, що покупці більше не можуть дозволити собі купувати так як раніше, призвело до збільшення випадків крадіжок у магазинах.

Пропонуючи неймовірні знижки, продавці до останнього сподівались пожвавити сезон святкових покупок, який був найгіршим за останні 38 років. Однак цього не трапилося. І тепер замість вивісок із розпродажами, на вітринах багатьох крамниць з’являться інші – про їхнє банкрутство. Деякі аналітики стверджують, що стандарти американського життя змінюються назавжди. Вони кажуть, що до червня 2009-го року від двох до трьох тисяч торговельних центрів оголосять банкрутство. Водночас багато інших брендів закриють десятки своїх крамниць.

У минулому в час рецесії дорогі крамниці виживали завдяки багатому прошарку населення, однак тепер навіть ті, хто звик жити на широку ногу, витрачають більш економно.

Водночас правоохоронці кажуть, що сповільнення економіки додає магазинам і інших клопотів. Особливо збільшилась кількість випадків крадіжок у магазинах. Про це повідомляють принаймні 75% американських магазинів. Полегшують життя магазинним злодіям нові технології. Продати крадене в Інтернеті – легкий і швидкий спосіб отримати гроші.

Минулого року було піймано понад два мільйони грабіжників магазинів. Однак правоохоронці переконані, що якщо економіка піде вгору, ці показники відчутно зменшаться.

А тим часом продавцям слід приготуватися до нових витівок від своїх нечесних покупців.

XS
SM
MD
LG