Спеціальні потреби

В Естонії обговорили перспективи співпраці України з НАТО


Міністри оборони країн-членів НАТО у четвер зібрались в Естонії для того, щоб обговорити перспективи співпраці з Україною та іншими країнами Східної Європи. Міністр оборони США Роберт Ґейтс прибув на зустріч для того, щоб підтримати Україну та Грузію у їх бажанні приєднатись до Плану дій з набуття членства у НАТО. Речник Пентагону сказав, що навряд чи Ґейтс прибув би до Естонії, якби не російсько-грузинський військовий конфлікт у серпні цього року.

Та, не зважаючи на позицію США, за оцінкою експертів Україні навряд чи варто сподіватись на приєднання до ПДЧ уже в грудні. У четвер Генеральний секретар Північноантлантичного Альянсу запевнив, що якщо Україна не зможе зблизитись з НАТО до кінця 2008-го року, це не означає, що Київ не зможе цього зробити пізніше.

Роберт Ґейтс також назвав нереальною пропозицію Дмитра Медведєва відмовитися від розгорнення російських балістичних ракет в Калінінградській області, в обмін на те, що США відмовиться розгортати елементи системи ПРО в Польщі та Чехії.

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG