Спеціальні потреби

Барак Обама формує нову адміністрацію


Виборча кампанія завершилася і для переможця Барака Обами розпочалися трудові будні. Традиційно він почав із формування нової команди, яка має заступити Адміністрацію Буша наприкінці січня наступного року. Шість годин протягом першого дня після перемоги Барак Обама присвятив зустрічам зі своїми радниками. Основне питання – формування нової адміністрації. Конгресмен від штату Іллінойс Рам Емануель прийняв пропозицію Обами стати керівником апарату Білого дому.

Зважаючи на економічну кризу, Барак Обама відчуває тиск швидко визначитися з новим міністром економіки. Також багато демократів зазначають, що сенатор від штату Массачусетс Джон Керрі активно намагається отримати позицію Державного секретаря. Але чинний Президент Джордж Буш нагадав, що він все ще керую країню. Родина Буша запросила родину Обами відвідати Білий дім ще до кінця цього року. Також Буш осипав Обаму компліментами:

«Цей момент є особливо надихаючим для покоління американців, які були свідками руху за громадські права, і чотири десятиліття потому можуть побачити здійснення своїх мрій».

У четвер Барак Обама зустрівся з керівництвом ЦРУ та директором національної розвідки, які ознайомили його із засекреченою інформацію щодо Іраку, Ірану та Аль Кайди.

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG