Спеціальні потреби

Росія заморозила співпрацю з НАТО


Міністр закордонних справ Росії заявляє, що Росія має намір залишити 500 солдатів для забезпечення роботи перепускних пунктів створених Росією на території Грузії у Південній Осетії. З іншого грузинського міста Поті надходять повідомлення про те, що російські сили продовжують блокувати єдиний в'їзд до порту, не зважаючи на те, що Росія зобов'язалась вивести усі війська з Грузії до п'ятниці. У Четвер до берегів Грузії з Грецького порту з гуманітарною допомогою відплив американськи військовий винищувач. Це перша поставка обіцяної США допомоги Грузії.

Водночас Росія повідомила про замороження своєї кооперації з НАТО. Міністр закордонних справ Росії Сергій Лавров заявив, що НАТО більше потребує співпраці з Росією, ніж Росія з НАТО. При цьому, за його словами, Кремль не закриває дверей перед НАТО, але їхня майбутня співпраця залежить від того, чи країни-члени НАТО і далі продовжуватимуть підтримувати за його словами збанкрутілий режим Михаїла Саакашвілі.

Міністр закордонних справ НАТО підтвердив у четвер, що Альянс не має наміру продовжувати співпрацю з Росією допоки російські війська не будуть виведені з Грузії.

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG