Спеціальні потреби

МакКейн порівняв Обаму із зірками Спірс та Гілтон


До виборів наступного президента США залишилось понад три місяці, і передвиборча кампанія вже набирає брутального характеру. Обидва кандидати обіцяли провести позитиву кампанію, однак штаб республіканця Джона МакКейна розповсюдив політичну рекламу, в якій порівнює демократа Барака Обаму з Періс Гілтон та Брітні Спірc – не особливо інтелектуальними, але суперпопулярними зірками. Демократи відповіли своїм негативним роликом.

Зображенням Брітні Спірс та Періс Гілтон в одному ролику з Обамою, штаб МакКейна натякає, що демократ не має внутрішнього змісту – гарна зовнішність без наповнення. Реклама також звинувачує Обаму у прагненні збільшити податки та залежність від іноземної нафти. Обама не зволікав з відповіддю:

«У них немає нових ідей. Саме тому вони витрачають весь свій час на розмови про мене. За цілий місяць ми не почули нічого позитивного з їх табору».

Експерти по-різному оцінюють можливий ефект політичної реклами з використанням зірок. Політолог Стюарт Розенберґ каже:

«Ніхто не переплутає Періс Гілтон із сенатором Обамою однак з часом, подібні речі викликають питання щодо його внутрішнього змісту, що може добре спрацювати».

Відстаючи у соціологічних дослідженнях від свого опонента, Джон МакКейн намагається викликати у виборців сумніви щодо Барака Обами:

«Слова сенатора Обами, з усією їх елегантністю та натхненням, не мають багато змісту».

Кампанія МакКейна намагається змалювати Обаму як любителя дорогих речей і вишуканої кухні, мовляв як зірка. Щоправда, прихильники демократа не забарилися, і звернули увагу на італійські туфлі МакКейна, ціна яких 520 доларів за пару. А кампанія Обами майже негайно відреагувала на рекламу із зірками, негативним роликом в якому звинувачує МакКейна у брехні, перекручуванні фактів та продовженні непопулярної політики Президента Буша.

Відео - найголовніше

США наклали на Росію понад півтисячі нових санкцій. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:07:16 0:00
XS
SM
MD
LG