Спеціальні потреби

Обама обіцяє рівність релігій і підтримку релігійних організацій


Кандидати у президенти США невпинно ведуть свої кампанії. Демократ Барак Обама, виступаючи у штаті Огайо, пообіцяв продовжити розпочату Бушем програму щодо підтримки релігійних організацій у США у їх благочинній діяльності. За його словами у сьогоднішніх складних умовах держава не може обійтись без допомоги релігійних груп. Водночас він пообіцяв підтримку закону, який гарантуватиме розмежування релігії та влади, рівні права громадян усіх віросповідань та подолання дискримінації на основі релігійних поглядів.

Кандидат від Республіканської партії Джон МакКейн у свою чергу, виступаючи на національній конференції поліцейських в Індіанаполісі, пообіцяв посилити підтримку правоохоронних органів та призначити федеральних суддів, які захищатимуть права законослухняних громадян та жертв злочинів.

У середу ж МакКейн відвідав Колумбію, де привітав зусилля Президента країни Альваро Урібе у боротьбі з наркоторгівлею. Джон МакКейн перебуває у Південній Америці з метою підтримки договору про вільну торгівлю США з країнами цього регіону. Барак Обама виступає проти підписання такої угоди, через порушення прав людини Урядом Колумбії.

XS
SM
MD
LG