Спеціальні потреби

Буш просить 770 млн доларів для вирішення харчової кризи


Президент Джордж Буш переконаний, що запрононований його Адміністрацією та схвалений Конгресом пакет заходів щодо стимуляції економіки допоможе американцям пережити складні часи. Заяви Буша прозвучали у штаті Міссурі під час відвідин технологічного виробництва.

Джордж Буш продовжує відмовлятися визнати, що економіка країни переживає рецесію. Білий дім стверджує, що доказів цього поки що немає.

Напередодні Джордж Буш закликав Конгрес країни виділити 770 мільйонів доларів для вирішення харчової кризи у світі та у Сполучених Штатах. Президент прагне допомогти селянам у бідних регіонах світу вирощувати більше продовольчих культур. Він також пропонує купувати харчі, що йдуть на гуманітарну допомогу, у фермерів у країнах третього світу.

Частину грошей, які просить Буш, а саме 60 мільйонів доларів, президент пропонує для посилення внутрішньої програми харчових талонів, які видаватимуть бідним американцям. За цією програмою талони на продукти отримає 26 мільйонів людей. Джордж Буш хоче збільшити їх кількість до 28 мільйонів.

XS
SM
MD
LG