Спеціальні потреби

Верховна Рада все ще без повного складу президії


Український парламент досі не може не те що приймати закони, але й доукомплектувати власну президію. Спікер Яценюк вже кілька місяців працює за трьох, а відтак змушений закривати роботу Ради, коли йому треба їхати з офіційним візитом.

До обрання віце-спікерів справа ніяк не дійде. Якщо БЮТ зі своєю кандидатурою в президії визначився, то опозиція не може дійти згоди. Раніше регіонали готові були підтримати кандидатуру від своїх союзників по коаліції. Зокрема Адама Мартинюка, однак пізніше вирішили, що мають право на це крісло як найбільша фракція парламенту. Переговори з цього приводу в опозиції не ведуться. Якщо все ж таки регіонали вирішать забрати собі місце в президії, то ймовірно, що в нього сяде один з лідерів партії – Андрій Клюєв.

Натомість не все гаразд і в лавах коаліції. У вівторок каоліціанти знову голосували окремо. Рішення про тимчасовий регламент для того, аби запустити роботу Ради підтримали БЮТ, Партія регіонів та КПУ, натомість не підтримали нашоукраїнці, назвавши його текст безграмотним. Це чергове роздільне голосування помаранчевих фракцій, і як кажуть бютівці, це дзвіночок для НУ-НС та Секретаріату президента, якого нині називають головним винуватцем протирічь у коаліції.

Інше за темою

Відео - найголовніше

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG