Спеціальні потреби

Під час виборів зросла політична активність молоді


Покоління міленіуму – так в Сполучених Штатах називають молодь до 30-ти років. На сьогодні у США мешкає 50 мільйонів молодих людей, які досягли виборчого віку, – майже чверть всього електорату. І, кажуть оглядачі, це покоління виявилося надзвичайно політично активним.

Молодь йде на виборчі дільниці у рекордній кількості. Згідно із дослідженнями, явка молоді на останніх попередніх виборах в деяких штатах подвоїлася, потроїлася, а у випадку Теннессі навіть зросла в чотири рази, порівняно з попередніми виборами.

Експерти пояснюють це тим, що молодь усвідомлює, що вирішуються важливі питання, зокрема, їхнє майбутнє, і що вони можуть на це вплинути. І кандидати це розуміють. Вони безпосередньо звертаються до молоді, закликаючи її до політичної активності. Кандидати намагаються мобілізувати молодь через Інтернет та інші ЗМІ. І вони відповідають на питання, які цікавлять молодь.

Представники студентської асоціації кажуть, що стратегії, націлені на молодь, виявилися надзвичайно успішними. Виконавчий директор Метью Сігал зазначив:

“Ще ніколи під час виборчої кампанії стільки уваги не зверталося на молодь. Гілларі Клінтон, Барак Обама, Міт Ромні і Рон Пол – всі наймають координаторів у роботі з молоддю на повну ставку”.

Кандидат, який має на сьогодні найбільшу підтримку молоді, – Барак Обама. За нього голосує до 60% молоді.

Викладач Американського університету Роберт Пастор пояснює це так:

“Він відображає нове покоління: погляд нового покоління на світ, бажання привнести значні зміни. Частково через все це молодь голосує за Обаму”.

Забезпечення високої явки молоді може бути ключем до перемоги Обами чи Клнітон. Згідно із даними “Зогбі”, понад три чверті всіх молодих виборців віддають свій голос кандидатам від Демократичної партії.

Відео - найголовніше

Спікер Майк Джонсон представив план допомоги Києву. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:08:03 0:00
XS
SM
MD
LG