Спеціальні потреби

‘Варта прав людини’ дорікає Заходу за байдужість


Провідна правозахисна організація “Варта прав людини” звинуватила Сполучені Штати та інші західні демократичні країни у тому, що вони закривають очі на практику порушення прав людини у багатьох країнах з диктаторськими режимами – в Росії, Нігерії, Пакистані, Йорданії та інших.

У черговому звіті організації зазначається, що західні країни вимагають проведення демократичних виборів, але потім ігнорують ключові складові демократичного суспільства, як то свободу слова чи свободу зібрань.

Водночас автори звіту зазначають, що в Україні у 2007 році журналісти мали можливість вільно працювати, але атаки на опозиційних журналістів залишаються проблемою, зокрема у контексті не завершених розслідувань гучних злочинів проти працівників медіа.

Правозахисники також наголошують на поганому стані утримання у закладах попереднього слідства в Україні, ігнорування прав шукачів притулку, як також проблему подальшого поширення в Україні СНІДу. У звіті стверджується, що Уряд України не приділяє цим проблемам достатньо уваги.

Відео - найголовніше

Чотири уроки війни. Думки західних аналітиків. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:06:20 0:00
XS
SM
MD
LG