Спеціальні потреби

Захід цікавить не склад коаліції, а результати її роботи


Видання “Інтернешнл Гералд Трибюн” вважає, що сформована українська коаліція є занадто крихкою, щоб сподіватись швидкого формування уряду. Ющенко можливо підтримав би Тимошенко, як прем'єра, пише видання, але він остерігається дати їй забагато влади, оскільки вона є одним потенційний суперником на президентство у 2009-му році.

Водночас американські експерти кажуть, що Вашингтон та Брюcсель уже зачекались на стабільність в Україні. Про це в інтерв'ю “Голосу Америки” зауважив президент базованого у Вашингтоні проекту перехідних демократій Брюс Джексон:

“Я думаю, що вони почнуть з однією коаліцією. Чи ця коаліція зміниться, чи модифікується для Сполучених Штатів і більшості європейських партнерів не важливо. Питання у тому, якими будуть їхні дії, наскільки вони будуть послідовними, які будуть економічні показники.

Захід хоче бачити розвиток економіки, зручні умови для інвестицій, передбачувану політику і трохи більше розуміння, хто представляє Україну. Тому, я думаю, що загальне відчуття у Вашингтоні та Брюсселі є те, що після довгих очікувань, що швидше новий уряд буде сформований і будуть створені умови для вирішення нагальних проблем, то краще”.

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG