Спеціальні потреби

Прем'єр Ізраїлю зустрівся із палестинським президентом


Егуд Олмерт став першим Прем'єр-міністром Ізраїлю, який відвідав місто на території Палестинської автономії за більш ніж шість років. Під посиленою охороною, Олмерт зустрівся з палестинським Президентом Махмудом Аббасом у місті Єрихон, що на Західному Березі. Зустріч відбулася в рамках підготовки до близькосхідної мирної конференції, що має відбутися у листопаді.

Олмерт заявив, що хотів обговорити принципові питання які, як він сподівається, призведуть до дискусії про створення палестинської держави. Тим часом ізраїльські посадовці заявляють, що сторони не торкалися питань щодо встановлення кордонів, демонтажу єврейських поселень, повернення палестинських біженців та майбутнього Єрусалиму.

Палестинський посередник на переговорах Саеб Ерекат сказав, що необхідно провести ще кілька зустрічей, аби підготуватися до близькосхідної конференції. А Державний секретар США Кондоліза Райс, яка минулого тижня зустрічалася з обома лідерами, закликала до поглиблення діалогу між Ізраїлем і палестинцями.

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG