Спеціальні потреби

У світі зростає кількість жертв торгівлі людьми  (ВIДЕO)


ООН визначила поняття “трефікінг” як транспортування людей через кордон з метою їх комерційної експлуатації, поневолення або нелегального продажу їх органів. Цей чорний бізнес є надзвичайно прибутковим.

За даними різних організацій у світі налічується майже 27 мільйонів так званих рабів і рабинь ХХІ-го століття. Вони віддають себе в рабство за борги, або стають заставою в обмін на позичку. Багато жінок та дітей опиняються у цій пастці, погоджуючись на заманливі пропозиції.

За даними міжнародної неурядової організації СNI (Ініціатива за свободу дітей), яка бореться з проблемою торгівлі людьми, майже 120 тисяч молодих жінок з країн Східної Європи щороку потрапляють у рабство і стають живим товаром. Нещодавно СNI провела аукціон з продажу картин, зібрані кошти з якого підуть на будівництво у Вашингтоні притулку для жертв цього бізнесу.

Детальніше про цю проблему розповіла нам в інтерв’ю директор з питань міжнародного розвитку СNI Людмила Горбатовська-Гантсмен. Iнтерв`ю можна переглянути або прослухати, користуючись поданими вгорi лiнками.

Інше за темою

XS
SM
MD
LG