Спеціальні потреби

Триває саміт лідерів арбаських країн та Ізраїлю


У Єгипті проходить саміт лідерів арбаських країн та Ізраїлю, на якому розглядають питання конфлікту між палестинцями. На знак підтримки палестинського Президента Магмуда Аббаса, Прем'єр мністр Ізраїлю Егуд Олмерт пообіцяв звільнити 250 членів руху Фатх, лідером якого є Аббас.

У саміті беруть участь сам палестинський Президент Магмуд Аббас, Президент Єгипту Госні Мубарак та Король Йорданії Абдула. Ще до зустрічі ізраїльський прем'єр применшив можливість вирішення палестинської проблеми під час саміту. Однак, Олмерт зазначив, що зустріч важлива, оскільки засвідчить бажання її учасників розвивати мирний процес в регіоні.

Після того, як угруповання Гамас захопило владу у Секторі Газа, палестинський Президент Аббас оголосив про формування нового уряду автономії. Очікуєтся, що на зустрічі в Єгипті ізраїльсикй прем'єр окреслить шляхи співпраці з новим палестинським керівництвом. Самі палестинці наполягають на поновленні переговорів про припинення окупації Західного Берега та створення палестинської держави.

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG