Спеціальні потреби

У Києвi вiдбувся мiжнародний медiа-форум


У Києві сьогодні відбувся міжнародний медіа-форум «Україна на інформаційній карті світу». Головною метою заходу було продемострувати міжнародній спільності відкритість української влади. Головним доповідачем на форумі виступив президент України Віктор Ющенко.

Найвищі державні посадовці, українські та міжнародні журналісти в залі, президент на трибуні – так відбувався міжнародний медіа-форум. Як заявив президент, мета форуму – показати, що Україна це вільна країна, в якій є свобода слова та демократія.

Під час форуму президент знову був змушений відповідати на питання про кульбіти української зовнішньої політики та різницю у поглядах на неї з прем`єром Януковичем. Ющенко каже, що був здивований брюссельськими заявами прем`єра щодо готовності вступу України до НАТО, і надалі сподівається, що прем`єр виконуватиме президентський зовнішній курс.

Зараз Ющенко думає про те, як святкувати річницю помаранчевої революції, однак каже, що українцям має бути не соромно за два післяреволюційні роки, за те, що відбулося в Україні.

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG