Спеціальні потреби

Джордж Буш зустрівся зі звичайним жителем Нового Орлеану


Більшість людей, з якими особисто зустрічається президент США Джордж Буш, це іноземні або американські лідери, визначні політики, бізнесмени та дипломати. У середу президент Буш зустрівся з пересічним мешканцем Нового Орлеану

Будинок цього чоловіка зруйнував ураган Катріна майже рік тому. Рокі Ваккарелла приїхав до Вашингтона з перевізним вагончиком, наданим йому як тимчасове житло урядом США. Ані зустріч, а ні гість не були звичайними для Білого Дому. ''Вражає, що пересічна людина як я може зустрітися з президентом Сполучених Штатів'', говорить Ваккарелла. Він приїхав до столиці з вагончиком, наданим урядом з метою зустріти президента. Він хотів особисто подякувати Бушу за допомогу жертвам урагану Катріна. ''Але тепер я хочу нагадати президентові, що робота не закінчена, і він це знає. Я не хочу, аби уряд і Президент Буш забули про нас'', - додає він.

Адміністрацію США постійно критикують за невідповідну ліквідацію наслідків стихійного лиха. Однак Президент Буш говорить, що одного року замало аби повністю відновити життя постраждалого регіону: ''Настав час поновити наші забов’язання допомогти постраждалим, але я хочу аби люди пам’ятали, що річниця - лише річниця. Потрібно багато часу аби допомогти людям відбудувати життя'', - говорить Буш.

Рокі Ваккарелла виглядав задоволений результатами свого візиту до Білого Дому. Він не перша людина, яка намагалась зустрітися з президентом. Минулого року мати загиблого в Іраку солдата Сінді Шиєн кілька місяців вимагала зустрічі з Бушем, однак Білий Дім їй відмовив.

XS
SM
MD
LG