Спеціальні потреби

Громадяни привiтали рiшення парламенту


Рішення не перераховувати голоси, прийняте під завісу роботи нинішньої Верховної Ради, громадяни сприйняли з розумінням. Знову рахувати голоси, як того вимагають партії-невдахи, виборці вважають недозволеною розкішшю. Кияни, яких я розпитувала на вулицях міста, одностайні: вибори були чесні, партії набрали стільки, скільки набрали, а волання тих, хто не пройшов до парламенту – то всього лише спроба в будь-який спосіб затриматись у політиці на плаву. Тож – ніякого перерахунку бюлетенів по всій країні. Ось що сказав з цього приводу народ, опитаний на вулицях столицi:

- «А для чого їх перераховувати. Ну для чого їх перераховувати. Як будем перераховуватись постоянно, то, я думаю, ніякого толку не буде».

- «Ні в якому разі не можна перераховувать. Плутанину якусь це введе тільки, я так думаю. Не можна так не вірить всім. Десь, може, були фальсифікації, але в основному їх не було».

- «Це зовсім не ті вибори, як коли вибирали президента. Зараз не було ніякого тиску. Все відкрито проходило, повно було спостерігачів від різних партій».

- «Я вважаю, що екзит-пол і перший підрахунок, і другий дуже близькі, так що якщо були навіть якісь недомагання, то не масштабні».

- «Фальсифікацій як таких не було, на окремих дільницях це була ініціатива Вітренко, яка розраховувала попасти в парламент, але не пройшла, той же Литвин».

- «Мені кажеться, що там нарахували стільки, скільки вони набрали».

- «Якщо й недобрали якісь відсотки, то настільки мізерні відсотки, що немає сенсу перераховувати».

- «Всі партії, які програли вибори, повинні зайнятися в першу чергу тим, щоб здобути собі піддержку з боку суспільства, виборців. А це, що вони зараз – після драки руками не машуть».

- «Вони не пройшли, вони не користуються. Литвин – ну що таке Литвин. Прокукурікав, а там хоч не розвидняйся. Маленькі ці партії – їх ніхто не знає».

- «Я хочу страшно, щоб не попала Вітренко. Потому що вона не попала чотирижди. А тепер репом кричить, що вона там сяде й буде совать ногами».

Схвально зустріли громадяни й рішення парламенту зняти депутатську недоторканність з депутатів місцевого рівня. Тільки кажуть – шкода, що Верховна Рада зупинилася на півдорозі.

- «Ну це я дуже рада. Я тільки жалію, що вона з себе не зняла. Що не всіх утвердять. Ми всі одинакові.».

- «Правильно сказав Луценко: що всі ці бандити прикриваються недоторканністю. Хай як попався – а він точно попадеться, бо всі крадуть, то хай судять».

- «Слава Богу, ще з себе мусить зняти. Ще з себе повинна зняти. Бо людина повинна бути відповідальна перед законом. Треба не давати людям сховок від права, а покращувати судову систему, щоб люди мали справедливий суд. Якщо хтось провинився, то провинився, якщо ні, то ні».

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG